جذب نیروی کارآموزی طراحی سایت، سئو و تولید محتوا در شیراز

از آنجایی که بسیاری از شما عزیزان پس از طی دوره های آموزشی طراحی وب سایت، سئو و تولید محتوا نیازمند کسب تجربه و مهارت در این زمینه هستید مجموعه فرازگامان با در نظر گرفتن شرایط شما عزیزان و میزان تسلط‌تان به آموزش هایی که کسب کرده اید همواره اقدام به جذب نیروی کارآموز طراحی وب سایت، سئو و تولید محتوا در شیراز می نماید.

شما می توانید در کنار متخصصین این حوزه به کسب تجربه و فعالیت بپردازید از این رو برای حضور در دوره کارآموزی شیراز ( طراحی وب سایت ، سئو) در مجموعه فرازگامان می‌توانید از طریق راه های ارتباطی و یا فرم مربوط به کارآموزی رزومه خود را برای ما ارسال فرمایید

آموزش طراحی سایت در شیراز

یکی از جذاب ترین روش هایی که امروزه در حوزه طراحی وب سایت فراگیر شده است طراحی به وسیله سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد.

لذا با توجه به اینکه تعداد زیادی از متقاضیان کار در شرکت های طراحی وب سایت آموزش‌های این سیستم مدیریت محتوای محبوب را از قبل دیده‌اند، مجموعه فرازگامان دوره کارآموزی طراحی وب سایت با حقوق و مزایا را برای ایشان در نظر گرفته است.

در این راستا از کلیه عزیزانی که به سیستم مدیریت محتوای وردپرس تسلط دارند جهت همکاری دعوت به عمل می آورد.

همچنین شما عزیزان علاقه‌مند به حوزه طراحی وب سایت می توانید با شرکت در کلاس آموزش طراحی سایت در شیراز مجموعه فرازگامان و یادگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس پس از کسب مهارت های لازم در دوران کارآموزی خود تبدیل به نیروی طراحی وب‌سایت با وردپرس شده و از حقوق و مزایای این کار نیز بهره‌مند شوید.

سرفصل های آموزشی دوره کارآموزی طراحی سایت در شرکت فرازگامان شیراز

به شرط: یادگیری موارد خواسته شده و انجام تمرین های داده شده. درصورتیکه شما وقت بیشتری برای آموزش و تمرین صرف کنید این دوره کوتاه تر برای شما رقم می خورد.

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود انواع وب سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی و خبری را طراحی و پیاده سازی نمایید.

آموزش سئو در شیراز با کارآموزی

ما در شرکت فرازگامان جهت تکمیل کادر سئو در حال استخدام نیروهای مسلط به اصول و مبانی سئو هستیم. همچنین اگر شما به صورت تئوری سئو را آموزش دیده اید نگران نباشید؛ چرا که همراه با کارآموزی تمام مباحث را بر روی پروژه های واقعی و به صورت کاملا عملی آموزش خواهید دید. ما در شرکت فرازگامان جهت تکمیل کادر سئو در حال استخدام نیروهای مسلط به اصول و مبانی سئو هستیم. همچنین اگر شما به صورت تئوری سئو را آموزش دیده اید نگران نباشید؛ چرا که همراه با کارآموزی تمام مباحث را بر روی پروژه های واقعی و به صورت کاملا عملی آموزش خواهید دید.

همچنین امکان استخدام کارآموزان، پس از گذراندن دوره کارآموزی سئو با شرایط و مقررات شرکت و کسب نمره حداقلی وجود دارد. اگر شما عزیزان تمایل دارید در زمینه سئو و بهینه‌سازی وب سایت مشغول بکار شوید و نمی‌دانید که باید از کجا شروع کنید، ما راه را پله به پله به شما آموزش خواهیم داد.

سرفصل های کارآموزی سئو

آموزش کیوورد ریسرچ (تحقیق کلمات کلیدی)

آموزش غربالگری و دسته بندی کلمات کلیدی

آموزش آنالیز رقبا و جمع‌آوری دیتا از سایت‌های رقیب

آموزش تدوین استراتژی سئو

آموزش عملی تهیه محتوای مناسب برای سایت

آموزش سئو محتوا (عکس، متن، ویدیو)

آموزش ورود محتوا در قالب‌های مناسب در سایت (اعم از برگه، مقاله، برچسب و…)

آموزش سئو خارجی و اصول پیاده‌سازی آن طبق بودجه هر پروژه

آموزش سرچ کنسول به صورت عملی

آموزش بهینه‌سازی سرعت سایت

آموزش بهینه‌سازی بودجه خزش (crawl budget)

سایرهای آموزش های وابسته به حوزه سئو

دوره کارآموزی بسته به تلاش و همت خود شما بین 3 الی 5 ماه می باشد. با توجه به شرایط ذکر شده در پایان دوره کارآموزی سئو می توانید بلافاصله وارد بازار کار شوید و قادر خواهید بود تا به صورت آزاد پروژه‌های سئو از کارفرمایان مختلف (در زمینه‌های کاری متفاوت) دریافت کنید.

استخدام کارآموز تولید محتوا در شیراز

یکی از پر درآمدترین مشاغلی که امروزه جزو جداناشدنی کسب و کارهای اینترنتی شده است اجرای پروژه های تولید محتوا می باشد و از آنجایی که فراگیران این شغل پس از آموزش بایستی مدتی را به کسب تجربه و مهارت بپردازند؛ شرکت فرازگامان مجموعه فرازگامان نیز اقدام به برگزاری دوره کارآموز تولید محتوا با حقوق و مزایا کرده است و در این راستا از کلیه عزیزانی که به تولید محتوای متنی، ویدئویی و تصویری تسلط دارند جهت همکاری دعوت به عمل می آورد.

همچنین شما عزیزان علاقه مند به حوزه تولید محتوای متنی، ویدئویی و تصویری می توانید با شرکت در دوره های مجموعه فرازگامان و یادگیری مباحث این حوزه پس از کسب مهارت های لازم در دوران کارآموزی خود تبدیل به نیروی تولید محتوای متنی، ویدئویی و تصویری شده و از حقوق و مزایای این کار بهره‌مند شوید. 

دوره آموزشی شامل موارد زیر توسط اساتید برتر تولید محتوای متنی، ویدئویی و تصویری درمحل شرکت فرازگامان برگزار می‌گردد:

آموزش راه‌اندازی پیج در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، یوتیوب، فیس بوک، آپارات و چنل تلگرام

آموزش تولید محتوای متنی یکتا برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی

آموزش جستجوی صحیح کلمات کلیدی و متن های مرتبط با موضوع

آموزش بهینه‌سازی متون برای سئوپذیری و درج در وب‌سایت

آموزش بهینه‌سازی خوانایی متن برای موتورهای جستجوگر و دریافت سئوی بهتر

آموزش جستجوی بهینه تصاویر بدون کپی رایت جهت درج در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی

آموزش سئو کردن تصاویر جهت درج در وب سایت

آموزش عکاسی با دوربین و عکاسی با موبایل

آموزش ادیت عکس_ آموزش روتوش عکس _ آموزش فتومونتاژ

آموزش ساخت تصاویر متن محور

آموزش فیلمبرداری با دوربین و فیلمبرداری با موبایل

آموزش ویرایش فیلم با موبایل _ آموزش ویرایش فیلم با موبایل

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

آموزش ساخت لوگوموشن

آموزش ویرایش فیلم با موبایل _ آموزش تدوین و ادیت فیلم با پریمیر

شما در پایان این دوره ها قادر خواهید بود با دریافت پروژه های مرتبط کسب درامد نمایید.

استخدام کارآموز تولید محتوای متنی

نیروی تولید محتوای متنی به شخصی اتلاق می‌گردد که حداقل آموزش‌های ضروری زیر را بصورت تخصصی دیده باشد.

 آموزش راه اندازی پیج در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، یوتوب، فیس بوک، آپارات و چنل تلگرام _ آموزش تولید محتوای متنی یکتا برای وب‌سایت ها و شبکه های اجتماعی _ آموزش جستجوی صحیح کلمات کلیدی و متن های مرتبط با موضوع _ آموزش بهینه سازی متون برای سئو پذیری و درج در وب سایت _ آموزش بهینه سازی خوانایی متن برای موتورهای جستجوگر و دریافت سئوی بهتر _ آموزش جستجوی بهینه تصاویر بدون کپی رایت جهت درج در وب سایت و شبکه های اجتماعی _ آموزش سئو کردن تصاویر جهت درج در وب سایت

در نتیجه این نیرو می تواند به تولید محتوای متنی پرداخته و از این طریق کسب درآمد نماید.

استخدام کارآموز تولید محتوای تصویری (عکس و ویدیو)

نیروی تولید محتوای تصویری به شخصی اتلاق می‌گردد که حداقل آموزش‌های ضروری ویرایش تصاویر را بصورت تخصصی دیده باشد که بخشی از این آموزش‌ها شامل موارد زیر می‌گردد:

آموزش عکاسی با دوربین و عکاسی با موبایل _ آموزش ادیت عکس _ آموزش روتوش عکس _ آموزش فتومونتاژ _ آموزش ساخت تصاویر متن محور مانند بنر، بروشور، کاتالوگ و کارت ویزیت

در نتیجه این نیرو می تواند با تولید محتوای تصویری کسب درآمد نماید.

فرم درخواست کاراموزی شیراز